Kurs programowania robotów FANUC

Jeśli chcesz nauczyć się programować i obsługiwać roboty przemysłowe marki Fanuc – zapisz się na nasze szkolenie we Wrocławiu.

W naszej Akademii znajdziesz kursy programowania robotów przemysłowych największych globalnych producentów. Jednym ze światowych liderów w dziedzinie robotyki dla przemysłu jest Fanuc, który działa od 1956 roku. Sterowniki, obrabiarki i inne urządzenia tego producenta można dziś znaleźć w niemal każdym większym zakładzie produkcyjnym.

Zapraszamy na kurs programowania robotów Fanuc, który realizujemy weekendowo – zajęcia prowadzone są w soboty i niedziele w godzinach od 8:00 do 16:00. Podczas szkolenia będziesz mógł także zapoznać się z robotami przemysłowymi innych światowych liderów: KUKA oraz ABB. Zdobyte umiejętności pozwolą Ci pracować ze wszystkimi robotami, których najczęściej używa się we współczesnym przemyśle.


 

Terminy szkoleń FANUC we Wrocławiu

Kurs programowania robotów FANUC i innych robotów przemysłowych we Wrocławiu odbywa się w terminach:

16.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt., sob. nd. w godz. 8:00 - 16:00

30.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt., sob. nd. w godz. 8:00 - 16:00

Terminy szkoleń FANUC we Wrocławiu

Dlaczego warto szkolić się z nami? Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto szkolić się z nami? Co nas wyróżnia?

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia i przemysł stale się rozwijają, szkolenie stają się niezwykle wartościowym narzędziem dla osób dążących do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych. Czego możesz spodziewać się po ofercie szkoleń FANUC Akademii dla Przemysłu?

  • autorskie metody prezentacji materiału, które pozwalają na szybką i efektywną naukę,
  • nowoczesne sale szkoleniowe z zaprojektowanymi w przemyślany sposób stanowiskami do wydajnej pracy z robotami przemysłowymi,
  • aktualność – praca z maszynami wyposażonymi w najnowsze oprogramowanie.

Sprzęt szkoleniowy - programowanie robotów FANUC

Posiadamy na swoim wyposażeniu roboty firmy FANUC - jednego z wiodących światowych producentów automatyki przemysłowej. Nasze roboty szkoleniowe wyposażone są w specjalistyczne systemy sterowania, które znajdują zastosowanie na liniach produkcyjnych w różnych zakładach.

Roboty przemysłowe marki FANUC są powszechnie stosowane w zakładach produkcyjnych na całym świecie a firma FANUC oferuje innowacyjne rozwiązania, które spełniają wymagania Industry 4.0. Na naszych kursach w Akademii Dla Przemysłu będziesz miał możliwość zapoznania się z robotami przemysłowymi FANUC, poznasz zasady ich działania oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do skutecznej obsługi tych robotów w zakładach produkcyjnych różnych branż.

Sprzęt szkoleniowy - programowanie robotów FANUC

Kurs programowania FANUC - tematyka szkoleń

Kurs programowania FANUC - tematyka szkoleń

Jak wygląda kurs programowania robotów Fanuc?

Kurs programowania FANUC na poziomie I obejmuje 24 godziny zajęć praktycznych, w trakcie których zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć pracę jako programista robotów przemysłowych.

Aby przystąpić do kursu FANUC, nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków – wystarczy, że masz ukończone 18 lat i chęć do nauki. Nie jest również wymagane wcześniejsze doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi, ani też wykształcenie w kierunku technicznym.

Szkolenie FANUCA na pierwszym poziomie zaawansowania obejmuje takie elementy jak:

  • bezpieczeństwo i higiena pracy z robotem przemysłowym,
  • obsługa systemu sterującego robotem,
  • przesuw ręczny, pomiary, wstawianie, korygowanie punktów,
  • podstawy programowania ruchów,
  • bieżąca praca (w tym praca w trybie automatycznym, diagnozowanie błędów, obsługa panelu sterującego),

i wiele innych zagadnień. Nasze szkolenia Fanuc zostały przygotowane w taki sposób, aby po ukończeniu kursu możliwe było rozpoczęcie pracy na stanowisku programisty.Programowanie FANUC - egzamin i certyfikat

Szkolenie Fanuc realizowane w Akademii dla Przemysłu kończy się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu, który honorowany jest także za granicą – w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Egzamin zostaje przeprowadzony w ostatnim dniu szkolenia. Certyfikacja prowadzona jest zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17024:2012, a dokument wydaje Polski Instytut Certyfikacji – co potwierdza najwyższą jakość ukończonego szkolenia.

Koszt egzaminu wynosi 200 zł i nie jest wliczony w cenę szkolenia.

Programowanie FANUC - egzamin i certyfikat

Dlaczego warto zapisać się na kurs programowania robotów FANUC?

Marka Fanuc oferuje rozwiązania projektowane zgodnie z ideą przemysłu 4.0 – współczesnej rewolucji przemysłowej, która pozwala automatyzować wiele złożonych procesów.

Mimo że robot przemysłowy to zaawansowane, oferujące wiele możliwości urządzenie, jego obsługa i programowanie jest – po zdobyciu odpowiednich umiejętności – relatywnie proste. Maszyny te są wygodne w obsłudze i wyposażone w intuicyjne narzędzia usprawniające codzienną pracę.

Kto powinien zdecydować się na szkolenie FANUC?

Kurs programowania Fanuc jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dotyczy to zarówno osób związanych już z branżą przemysłową, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową. Umiejętności programowania sterowania nowoczesnymi maszynami przemysłowymi są dziś poszukiwane przez pracodawców i dobrze wynagradzane. Warto więc zrobić pierwszy krok w stronę ciekawszej i lepiej płatnej pracy.

Jeśli masz pytania na temat kursu Fanuc, napisz do nas lub zadzwoń – chętnie na wszystkie odpowiemy. Do zobaczenia na szkoleniu!


Kontakt

ADRES:
ul.Wiaduktowa 21
51-317 Wrocław

GODZINY OTWARCIA
pn. - pt. 9:00-17:00


DANE DO PRZELEWU
Akademia Dobrej Jazdy
ul. Bierutowska 1A
51-317 Wrocław

BANK PKO
PL 31 1020 5226 0000 6402 0261 0855

W tytule proszę wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz za co dokonywany jest przelew.

W przypadku firm prosimy dodać NIP nabywcy
- potrzebny do wystawienia faktury zgodnie z Dz.U. poz. 1520.

MAPA

Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 


Ewelina Miodek

e-mail: akademia.ewelina@gmail.com

tel.: 511451887

Michał Majchrzak

e-mail: akademia.oferty@gmail.com

tel.: 577177696

Leszek Rabsztyn

e-mail: akademia.leszek@gmail.com

tel.: 502025383

Zbigniew Sadowski

e-mail: grupa.akademia@gmail.com

tel.: 690050747