Kurs programowania robotów ABB

Zapisz się na kurs programowania robotów ABB we Wrocławiu. Akademia dla Przemysłu organizuje profesjonalne szkolenia zawodowe dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje umożliwiające obsługę robotów przemysłowych w różnych sektorach przemysłu. Po zakończeniu kursu zyskasz niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy na nowym stanowisku oraz uzyskasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Sprawdź, czego możesz nauczyć się w trakcie kursu programowania robotów ABB w naszej szkole.

 

Terminy szkoleń ABB we Wrocławiu

16.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt, sob nd. w godz 8:00 - 16:00

30.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt, sob nd. w godz 8:00 - 16:00

Terminy szkoleń ABB we Wrocławiu

Programowanie robotów ABB na kursie - sprzęt szkoleniowy

Programowanie robotów ABB na kursie - sprzęt szkoleniowy

Szkolenie ABB składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę oraz niezbędne umiejętności do podjęcia pracy na stanowisku operatora robotów przemysłowych i spawalniczych. Kurs kończy się egzaminem, dzięki któremu możesz uzyskać uprawnienia zgodne z normą PN-EN ISO 14372.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, które obecnie wykorzystuje się w wielu zakładach przemysłowych. Nauka na modelach najlepszych producentów z branży takich jak ABB, pozwoli Ci łatwiej wykorzystać wiedzę w praktyce – nawet przy korzystaniu z innych rodzajów robotów przemysłowych.


ABB szkolenia w Akademii dla Przemysłu - tematyka kursu

Kurs ABB w naszej szkole jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów-praktyków, którzy na co dzień mają styczność z różnymi nowoczesnymi rodzajami robotów przemysłowych. Stały kontakt z urządzeniami pozwala im dysponować fachową wiedzą oraz podejściem, które będą przekazywać Ci w czasie szkolenia.

Podczas trwania kursu programowania robotów ABB we Wrocławiu nauczysz się sterować i programować roboty przemysłowe. Program szkolenia obejmuje m.in.:

  • Poznanie podstaw teoretycznych. Dowiesz się, jakie są główne rodzaje robotów i w jakich obszarach przemysłu się je wykorzystuje. Nauczymy Cię najważniejszych parametrów technicznych i różnic dotyczących systemów oprogramowania.
  • Przygotowanie stanowisk i narzędzi oraz maszyn.
  • Naukę różnych trybów pracy wraz z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi i układów współrzędnych.
  • Programowanie robotów ABB z wykorzystaniem prostych programów.
  • Obsługę ustawień wraz z bieżącą kontrolą bezpieczeństwa oraz zmian wprowadzonych w systemie.


ABB szkolenia w Akademii dla Przemysłu - tematyka kursu

Kurs programowania robotów ABB - egzamin i certyfikat

Kurs programowania robotów ABB - egzamin i certyfikat

Szkolenie ABB realizowane w Akademii dla Przemysłu kończy się egzaminem, dzięki któremu możesz uzyskać uprawnienia zgodne z normą PN-EN ISO 14372. Po szkoleniu będziesz miał możliwość zdobycia certyfikatu, który honorowany jest także za granicą – w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Egzamin zostaje przeprowadzony w ostatnim dniu szkolenia. Certyfikacja prowadzona jest zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17024:2012, a dokument wydaje Polski Instytut Certyfikacji – co potwierdza najwyższą jakość ukończonego szkolenia.

Koszt egzaminu wynosi 200 zł i nie jest wliczony w cenę szkolenia.

Szkolenia ABB – cennik

W Akademii Dla Przemysłu oferujemy kursy programowania robotów przemysłowych ABB dostosowane do aktualnego stanu Twojej wiedzy, umiejętności oraz posiadanych uprawnień. W związku z tym koszt udziału w szkoleniu wynosi od 1800 do 2500 złotych (w zależności od wybranego poziomu).

Kurs programowania robotów przemysłowych prowadzony jest w trybie weekendowym. Dokładne informacje na temat terminów spotkań w 2023 roku możesz znaleźć w zakładce Cennik.


Szkolenia ABB – cennik

Kurs programowania robotów ABB przygotowujący do pracy w zawodzie

Programowanie robotów ABB to świetny pomysł na zmianę ścieżki kariery zawodowej dla osób wykazujących zainteresowania techniczne i programistyczne oraz praktyków posiadających ogólną wiedzę techniczną. Kurs daje możliwość podjęcia pracy na stanowisku operatora robotów spawalniczych i przemysłowych– jest więc świetnym rozwiązaniem dla spawaczy, którzy zamierzają nauczyć się programowania i obsługi robotów przemysłowych ABB. Udział w szkoleniu mogą wziąć również pozostali pracownicy produkcji w zakładach przemysłowych, właściciele firm oraz osoby, które obecnie programują roboty ABB i chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Kurs ABB – nowe perspektywy rozwoju zawodowego

Po ukończeniu kursu programowania robotów ABB możesz znaleźć pracę w zakładach produkcyjnych na terenie wielu państw Unii Europejskiej. Maszyny od producenta ABB ze względu na parametry oraz obecność nowoczesnych technologii i komponentów są bardzo często wykorzystywane zgodnie z obecnymi potrzebami współczesnej rewolucji przemysłowej.

Kontakt

ADRES:
ul.Wiaduktowa 21
51-317 Wrocław

GODZINY OTWARCIA
pn. - pt. 9:00-17:00


DANE DO PRZELEWU
Akademia Dobrej Jazdy
ul. Bierutowska 1A
51-317 Wrocław

BANK PKO
PL 31 1020 5226 0000 6402 0261 0855

W tytule proszę wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz za co dokonywany jest przelew.

W przypadku firm prosimy dodać NIP nabywcy
- potrzebny do wystawienia faktury zgodnie z Dz.U. poz. 1520.

MAPA

Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 


Ewelina Miodek

e-mail: akademia.ewelina@gmail.com

tel.: 511451887

Michał Majchrzak

e-mail: akademia.oferty@gmail.com

tel.: 577177696

Leszek Rabsztyn

e-mail: akademia.leszek@gmail.com

tel.: 502025383

Zbigniew Sadowski

e-mail: grupa.akademia@gmail.com

tel.: 690050747