Kurs programowania robotów KUKA

Organizujemy kurs programowania robotów KUKA dla osób, które pragną zdobyć wiedzę techniczną oraz nowe umiejętności umożliwiające sterowanie i programowanie robotów przemysłowych.

W Akademii Dla Przemysłu możesz wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez praktyków wykorzystujących w codziennej pracy nowoczesne maszyny, których obsługa wymaga znajomości zintegrowanych systemów. W czasie zajęć zdobędziesz kwalifikacje pozwalające znaleźć pracę w nowym zawodzie oraz umiejętności pożądane obecnie przez wielu właścicieli zakładów produkcyjnych. Sprawdź, na czym polega programowanie robotów KUKA i zapisz się na kurs w naszej szkole.


 

Programowanie robotów KUKA w Akademii Dla Przemysłu

W szkole Akademia dla Przemysłu możesz wziąć udział w kursie dopasowanym do stanu Twojej aktualnej wiedzy oraz umiejętności. Prowadzimy kursy programowania robotów przemysłowych KUKA na wielu poziomach – od podstaw (poziom 1) oraz dla programistów średnio lub wysoce zaawansowanych (poziom 2 i 3). Każdy z nich bazuje na autorskim programie szkoleniowym, którego realizacja przybliża uczestników do zdobycia uprawnień zgodnych z normą PN-EN ISO 14372. Szkolenie kończy się egzaminem, a uzyskanie pozytywnego wyniku pozwala zdobyć certyfikat honorowany w różnych krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.


Programowanie robotów KUKA w Akademii Dla Przemysłu

Terminy szkoleń KUKA we Wrocławiu

Terminy szkoleń KUKA we Wrocławiu

Szkolenie z programowania robotów KUKA oraz robotów przemysłowych innych marek odbywa się we Wrocławiu w terminach:

16.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt., sob. nd. w godz. 8:00 - 16:00

30.06.2023 r. - Szkolenie weekendowe, czas trwania pt., sob. nd. w godz. 8:00 - 16:00

KUKA – programowanie i obsługa systemów maszyn

Udział w szkoleniu programowania robotów KUKA daje nowe perspektywy zawodowe osobom, które chcą wykorzystać w pracy umiejętności oraz ogólną wiedzę techniczną. Po naszych zajęciach będziesz właściwie przygotowany do samodzielnej obsługi urządzeń i wykonywania przy ich użyciu podstawowych funkcji.

W zakładach produkcji na całym świecie wykorzystuje się modele robotów różnych producentów, jednak z całą pewnością największą sławą cieszy się sprzęt KUKA oraz marek, takich jak: ABB, Fanuc czy Comau. Nasza szkoła jako jedna z nielicznych placówek edukacyjnych oferuje dostęp do korzystania z wymienionych modeli robotów przemysłowych w trakcie realizacji programu szkoleniowego. Możesz zdobywać wiedzę przy wykorzystaniu robotów producentów, z którymi będziesz mieć również styczność po ukończeniu kursu.


KUKA – programowanie i obsługa systemów maszyn

Kurs programowania robotów KUKA od podstaw – tematyka szkolenia

Kurs programowania robotów KUKA od podstaw – tematyka szkolenia

Ukończenie szkolenia z programowania robotów KUKA otwiera przed uczestnikami kursu nowe możliwości zawodowe. W czasie weekendowych zajęć zapoznasz się z m.in.:

  • budową i elementami konstrukcyjnymi poszczególnych modeli robotów przemysłowych,
  • trybami pracy robotów KUKA,
  • najważniejszymi funkcjami interfejsu operatora,
  • układami współrzędnych, typami ruchów oraz nauczysz się je kontrolować,
  • podstawowymi procesami programowania programów dla robotów przemysłowych.

Naszą największą siłą jest doświadczona kadra składająca się z inżynierów-praktyków, którzy na co dzień mają styczność z robotami KUKA oraz są na bieżąco z różnymi aktualizacjami i nowinkami technologicznymi. Możesz mieć pewność, że w przejrzysty sposób poznasz mechanizmy rządzące pracą na stanowisku operatora-programisty robotów KUKA i będziesz mógł kontynuować rozwój nowej ścieżki kariery.


Roboty KUKA – szkolenia dla średniozaawansowanych

Akademia dla Przemysłu daje również możliwość poszerzania wiedzy praktykom, którzy mają już podstawy w zakresie programowania robotów przemysłowych KUKA lub innych producentów. W czasie szkolenia na poziomie 2 i 3 nauczymy Cię zaawansowanych metod edycji programów oraz obsługi wejść i wyjść. Poznasz komendy, deklaracje, zmienne pozycji oraz statusowe i dowiesz się, jak z nich korzystać w czasie pracy.


Roboty KUKA – szkolenia dla średniozaawansowanych

Kurs programowania robotów KUKA - egzamin i certyfikat

Kurs programowania robotów KUKA - egzamin i certyfikat

W ramach szkolenia z programowania robotów KUKA, które odbywa się w Akademii dla Przemysłu, osiągnięcie uprawnień zgodnych z normą PN-EN ISO 14372 jest możliwe poprzez zdanie egzaminu. Po ukończeniu szkolenia masz szansę otrzymać certyfikat honorowany zarówno w Polsce, jak i za granicą, w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Egzamin jest planowany na ostatni dzień szkolenia. Certyfikacja odbywa się zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17024:2012, a dokument jest wydawany przez Polski Instytut Certyfikacji, co potwierdza najwyższą jakość ukończonego szkolenia.

Koszt egzaminu wynosi 200 zł i nie jest wliczony w cenę szkolenia.


Szkolenie KUKA – cena

Akademia dla Przemysłu organizuje szkolenia z programowania KUKA od podstaw – po kursy dostosowane dla osób, których umiejętności są na poziomie średniozaawansowanym oraz wyższym, a także programistów potrzebujących przypomnienia wybranych zagadnień. W związku z tym cena zależy od rodzaju wybranego szkolenia (od 1800 do 2500 złotych). Sprawdź nasze kursy:

Zajęcia w Akademii dla Przemysłu odbywają się w trybie weekendowym. Wszystkie informacje na temat kosztów oraz zbliżających się terminów znajdziesz w zakładce Cennik.


Szkolenie KUKA – cena

Programowanie robotów KUKA – gdzie znaleźć zatrudnienie?

Roboty to obecnie część branży produkcyjnej, a z maszyn ułatwiających produkcję i skracających wybrane procesy do minimum obecnie korzysta się w różnych sektorach gospodarki. Osoby z kwalifikacjami potwierdzającymi umiejętności programistyczne robotów przemysłowych KUKA znajdą pracę w zakładach produkcyjnych na terenie całej Europy w branżach, takich jak: 

  • automotive, 
  • przemysł metalurgiczny 
  • oraz tworzyw sztucznych, 
  • sektor spożywczy 
  • i farmaceutyczny.


Kontakt

ADRES:
ul.Wiaduktowa 21
51-317 Wrocław

GODZINY OTWARCIA
pn. - pt. 9:00-17:00


DANE DO PRZELEWU
Akademia Dobrej Jazdy
ul. Bierutowska 1A
51-317 Wrocław

BANK PKO
PL 31 1020 5226 0000 6402 0261 0855

W tytule proszę wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz za co dokonywany jest przelew.

W przypadku firm prosimy dodać NIP nabywcy
- potrzebny do wystawienia faktury zgodnie z Dz.U. poz. 1520.

MAPA

Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 


Ewelina Miodek

e-mail: akademia.ewelina@gmail.com

tel.: 511451887

Michał Majchrzak

e-mail: akademia.oferty@gmail.com

tel.: 577177696

Leszek Rabsztyn

e-mail: akademia.leszek@gmail.com

tel.: 502025383

Zbigniew Sadowski

e-mail: grupa.akademia@gmail.com

tel.: 690050747