Nasze atuty

Nasza kadra

Nasz zespół tworzy grupa wesołych, pełnych radości i kompetentnych osób. W naszych szeregach mamy wybitnych specjalistów, naukowców, pasjonatów. Nasi Współpracownicy to ludzie z pasją, ludzie rozpoznawalni w środowiskach branżowych i poza nimi.

Osoby prowadzące zajęcia są autorami prac naukowych, książek branżowych, artykułów naukowych oraz praktykami i specjalistami w danych dziedzinach! Nasi Wykładowcy zostali uznani również przez Instytucje Państwowe, które mianowały ich na egzaminatorów, ekspertów i konsultantów.

Osoby, które tworzą nasz team brały udział przy wielu projektach budowalnych i przemysłowych.

Akademia jest polską firmą rodzinną, która daje zatrudnienie dla 74 osób!

W trudnym czasie jaki mamy w 2020 roku nasz zespół wsparł uczniów i studentów darmowymi wykładami.

Nasz zespół nie boi się wyzwań, stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie!

Nasz sprzęt

Nie można skutecznie szkolić bez odpowiedniego sprzętu, bez odpowiednich maszyn i urządzeń. W Akademii udoskonalanie zaplecza technicznego jest procesem ciągłym. Inwestujemy w nowe maszyny, technologie, oprogramowania - to nas odróżnia od innych!

Akademia to 6 działów szkoleniowych, 6 działów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Mamy czym się pochwalić:

Akademia Dobrej Jazdy i Akademia kierowcy Zawodowego – to kilkadziesiąt jednostek sprzętowych, takich jak samochody osobowe, ciężarowe i autobusy!

Akademia Motocyklisty – posiada największą flotę motocykli wśród wrocławskich szkół jazdy. Posiadamy motocykle o różnych pojemnościach oraz motocykle przeznaczone do różnych stylów jazdy.

Akademia Spawania – najnowocześniejsza spawalnia szkoleniowa w Polsce. Profesjonalny sprzęt w tym również spawarki takich firm jak Lincoln, Migatronic, Fronius. Nasza spawalnia to również laboratorium NDT wyposażone w sprzęt do prowadzenia badań w 5 metodach!

Akademia Operatora – posiadamy własne: suwnicę, wózek widłowy, żuraw wieżowy i koparkoładowarki, ładowarki, teleskopówki, podesty, wciągniki, walce, HDS. Jesteśmy wyposażeni w każdy rodzaj maszyny potrzebnej do szkolenia. Nasze wyposażenie jest gwarancją jakości, dostępności i wygody szkolenia.

Akademia dla Przemysłu – to nasz najnowszy dział! Wyposażony jest w nowe maszyny i systemy edukacyjne. Posiadamy tokarkę i frezarkę CNC, roboty przemysłowe, systemy PLC, zestawy szkoleniowe firmy Festo oraz zestawy szkoleniowe innych renomowanych firm.

Dlaczego My?

W Akademii dla Przemysłu współpracujemy ze znakomitą kadrą wykładowców, instruktorów oraz trenerów. Nasz zespół charakteryzuje się bogatą wiedzą, ogromną pasją oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasza kadra to zespół naukowców, doktorów i inżynierów.

Równie ważnym elementem naszej działalności jest fakt, że jesteśmy firmą szkoleniową, nasze maszyny, tokarki, frezarki, roboty wykorzystujemy wyłącznie do nauki! Nie ma możliwości, żeby zajęcia zostały odwołane ze względu na inne wykorzystanie urządzeń.

Naszym klientom zapewniamy komfort i wygodę.

Dbamy o Wasz rozwój!

Nasze szkolenia prowadzone są w dogodnych dla Państwach terminach, gwarantujemy kursy w systemach: dziennym, wieczorowym oraz weekendowym.

Nasz sprzęt szkoleniowy jest nowoczesnym sprzętem przemysłowym, w całości oddanym do dyspozycji naszych klientów!

Dajemy naszym klientom szerokie możliwości rozwoju poprzez bogatą ofertę szkoleń oraz własną platformę edukacyjną.

Zapraszamy na szkolenia! Akademia dla Przemysłu!

Kontakt

ADRES:
ul.Wiaduktowa 21
51-317 Wrocław

GODZINY OTWARCIA
pn. - pt. 9:00-17:00


DANE DO PRZELEWU
Akademia Dobrej Jazdy
ul. Bierutowska 1A
51-317 Wrocław

BANK PKO
PL 31 1020 5226 0000 6402 0261 0855

W tytule proszę wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz za co dokonywany jest przelew.

W przypadku firm prosimy dodać NIP nabywcy
- potrzebny do wystawienia faktury zgodnie z Dz.U. poz. 1520.

MAPA

Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 


Ewelina Miodek

e-mail: akademia.ewelina@gmail.com

tel.: 511451887

Michał Majchrzak

e-mail: akademia.oferty@gmail.com

tel.: 577177696

Leszek Rabsztyn

e-mail: akademia.leszek@gmail.com

tel.: 502025383

Zbigniew Sadowski

e-mail: grupa.akademia@gmail.com

tel.: 690050747