O Akademii

Nasza historia

Nasza firma powstała w 2001r. Pierwszym działem szkoleniowym był dział dedykowany szkoleniem kandydatów na kierowców. Dział ten dał również nazwę naszej firmie - Akademia Dobrej Jazdy! Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój i wysoką jakość usług. Możemy pochwalić się największa ilością wygranych rankingów zdawalności! Jako jedyni zdobyliśmy aż 6 razy z rzędu pierwsze miejsce w tym zestawieniu! Nikt nigdy nie zbliżył się do naszego wyniku. Od 16 lat nie wypadliśmy z pierwszej „3” rankingu.

Akademia Dobrej Jazdy – początek nie był łatwy, jednak zamiłowanie do nauki i techniki zwyciężyło!

Nie mogło być inaczej. Musiały powstać kolejne działy oferujące szeroki zakres szkoleń!

Akademia Operatora, Akademia Spawania, Akademia Motocyklisty i Akademia dla Przemysłu!

Dziś jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych! Firmą o bardzo szerokiej ofercie szkoleń technicznych! Z naszych usług korzystają osoby indywidualne i firmy z całego świata!

Mamy klientów na każdym kontynencie. Coraz częściej prowadzimy szkolenia poza Polską. W 2019 roku przeprowadziliśmy szkolenia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Czechach oraz Niemczech.

W Akademii stawiamy na jakość, nie boimy się wyzwań i planujemy dalszy rozwój!

Nasza historia

Nasze działy szkoleniowe!

Nasze działy szkoleniowe!

Nasza firma na przestrzeni ostatnich lat systematycznie rozszerzała działalność szkoleniową i badawczo-rozwojową w firmie, wyodrębniono 7 specjalistycznych działów szkoleniowych oraz jeden dział badawczo-rozwojowy:

Akademia nie ogranicza swojej oferty do tradycyjnych szkoleń. Staramy się reagować na aktualne potrzeby klientów, potrzeby rynku pracy oraz rozwój przemysłu. W swojej ofercie szkoleniowej stosujemy różne narzędzia dydaktyczne - począwszy od tradycyjnych metod prowadzenia wykładów, poprzez systemy kształcenia na odległość po technologię VR.

Wszystkie działy szkoleniowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt szkoleniowy, a zajęcia prowadzimy również w języku angielskim oraz rosyjskim.

Uznali nas!

Akademia posiada certyfikat ISO, uznanie/licencje/akredytację Polskiego Instytutu Certyfikacji, Instytutu Spawalnictwa, TUV, Prezydenta Wrocławia, Wojewody Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Kuratorium Oświaty oraz Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Czyli w jednym zdaniu: Mamy papiery na szkolenie!

Kontakt

ADRES:
ul.Wiaduktowa 21
51-317 Wrocław

GODZINY OTWARCIA
pn. - pt. 9:00-17:00


DANE DO PRZELEWU
Akademia Dobrej Jazdy
ul. Bierutowska 1A
51-317 Wrocław

BANK PKO
PL 31 1020 5226 0000 6402 0261 0855

W tytule proszę wpisać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz za co dokonywany jest przelew.

W przypadku firm prosimy dodać NIP nabywcy
- potrzebny do wystawienia faktury zgodnie z Dz.U. poz. 1520.

MAPA

Jesteśmy do Waszej dyspozycji: 


Ewelina Miodek

e-mail: akademia.ewelina@gmail.com

tel.: 511451887

Michał Majchrzak

e-mail: akademia.oferty@gmail.com

tel.: 577177696

Leszek Rabsztyn

e-mail: akademia.leszek@gmail.com

tel.: 502025383

Zbigniew Sadowski

e-mail: grupa.akademia@gmail.com

tel.: 690050747